GolfCzech.cz | Cesty za golfem

Cesty za golfem

Turecko Belek
Chcete si užít golfu v teple, protože v Čechách už na hřišti mrznete? Máme pro Vás skvělou nabídku golfové dovolené v oblíbeném tureckém golfovém resortu Belek, a to za výhodnou cenu!

Golf na Mauritiu
Mauritius je znám jako modrý klenot mezi filatelisty. Pro Vás to může být klenot mezi ostatními destinacemi s přímořskými hřišti.

Golf na Madeiře
Madeira - běloskvoucí pláže, zábava a především golf. Kdo by odolal?

Golf v Egyptě - El Soukhna
Egypt nejsou jen pyramidy a hory písku. Je to také prima dovolená v některém z golfových resortů.

Golf v Číně - Shenzhen
Představte si tajemství Dálného Východu... Představte si kouzlo golfu v největším golfovém klubu na světě... A teď to spojte do jediného kouzelného tajemství - vychutnejte si Čínu!

Golf v Turecku - Belek
Turecko není jen zemí půlměsíce, minaretů, bazarů, zahalených žen a pohádek tísíce a jedné noci. Turecko má co nabídnout i v golfu.

Západní Slovensko
Väčšina turistov mieriacich na Slovensko navštevuje hlavne jeho strednú a východnú časť, no západ má tiež čo ponúknuť.

Cestování po Evropě
Pokud cestujeme do dalekých krajů, vyplatí se mít s sebou kvalitního průvodce. GolfCzech Vám exkluzivně nabízí v elektronické podobě nejlepšího současného průvodce na světě.

Na cestách s Golf Fee Card
Pořiďte si světovou kartu Golf Fee Card a ušetřete až desítky tisíc na domácích i světových hřištích za green fee či hotely a autopůjčovny.

Golf v podhradí a podzámčí II.
Další výběr z našeho cyklu Golf v podhradí a podzámčí, nyní navštívíme Jižní Čechy...

Golf v podhradí a podzámčí I.
V Středních Čechách je mnoho zámků, hradů, tvrzí, klášterů, zřícenin a dalších historických staveb - spojte je s golfem!

Liberecko
Na Liberecku vás čeká pestrá nabídka golfových hřišť (celkem 72 jamek) i dalších atraktivních míst, které stojí za to navštívit.